40-vjecari i jep fund jetes ne shtepin e tij

KOSOVE- Gjendet pa shenja jete 40 vjecari ne Prishtin dhe mendohet se i ka dhene fund jetes.

40 vjecari quhej Liridon Dumani dhe sipas informacioneve te para mendohet se i riu eshte gjetur pa shenja jete dhe mund te kete bere vetvrasje.

Policia ka shkuar ne vendngjarja dhe ka gjetur pistolete prane trupit te te riut.

Familjaret jane te shokuar nga kjo humbje kaq e madhe te femijes se tyre pasi ishte nje humbje e madhe per ta dhe per komunitetin ku jetonte.