17 vjecarja i merr jeten vjehrres se saj pasi ajo nuk donte te jetonte me djalin e saj

SHBA- Nje vajz 17 vjecare i ka marr jeten vjehrres se saj pasi ajo i kishte ndare nga i dashuri.

Vjerrja 53 vjecare eshte goditur nga 17 vjecarja dhe ka humbur jeten.

53 vjecarja gjithmon pengonte te birin 33 vjecar qe te takohej me 17 vjecaren.

Pasi ndodhi ngjarja i biri me 17 vjecare mbuluan gjurmet se bashku qe ngjarja te mos zbulohej. Blen thas plehrash dhe e fshehen 53 vjecaren qe te humbnin gjurmet dhe e hudhen ne koshin e plehrave.

Por me pas policia zbuloi ngjarjen dhe arrestoi 17 vjecaren ku pritet qe te dal ne gjyq dhe te marr denimin maksimal per ngjarjen qe kreu