43 vjecari shqiptar humb jeten ne Itali pasi bie nga lartesia ne vendin e punes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se ka humbur jeten nje 43 vjeçar shqiptar.

Ai ishte duke punuar dhe ka rene nga lartesia. Ngjarja ka ndodhur ne provincën e Brescias ku 43 vjecari ishte duke punuar.

Sipas rikonstruksioneve fillestare, 43 vjeçari ka rënë nga çatia e magazinës në një lartësi prej 10 metrash, ku po vendoste disa panele termike. Ai ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Policia ka shkuar ne vendngjaje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes kaq te rende. shiko.news