5 vjet me bashkeshortin dhe te dashuren e tij nen te njejten cati! Historia qe na habiti te gjitheve

Nena 50 vjecare tregon plot emocione ne emisionin ‘Historia Ime’ jeten bashkeshortore te saj per rreth 20 vite.

Ajo thote: “Burrin e kisha shume xheloz dhe ai nuk sillej fare mire me mua. Por ajo qe nuk e kishte menduar kurre ishte se ai solli dhe te dashuren ne shtepi. Dhe ne keshtu kemi jetuar bashke per gati 5 vite ne te njejten shtepi. Nuk kisha cte beja por duroja per femijen, per tim bir.”

Histori te tilla jane vertete te pabesueshme per ne shqiptaret.

Por kam 15 vjet qe burri me mban ne shtepi pa dal nga dera. Por pervec kesaj, me solli ne shtepi edhe nje grua tjeter qe jetoi aty per pese vite.

Pasi ai solli ate nuk pata asnje reagim sepse ai nuk pyeste mua asnjehere.

E vetmja gje qe me lumturon mua tani eshte jeta e djalit, une dua qe ai te jete gjithmone mire.

Per me shume shikoni videon: