Lule të vetmuara/ Kader merr një telefonatë nga nëna e saj, Por ja çfarë do ndodhë nesër në këtë serial

0
334

Nje serial shume i bukur dhe plot emocione qe po vazhdon ne tv klan.

Ejlyl i lutet nenes se saj qe te shpëtojë nga Kemali por ajo vazhdon te mos i besoje fjalëve të vajzes se saj dhe ka ende dyshime.

Serkan i kërkon para borxh të atit sepse do që të ndihmojë Ejlylin. Kemal serish justifikohet para Mesudes dhe ia prish mendjen me mashtimet e tij si gjithmone. Por Ejlyli nuk pranon qe t`i marrë para nga Serkani sepse tani gjerat kane ndryshuar.

Tefik mendon se djali i tij Serkani ia kërkoi paratë për të blerë dicka jo te mire dhe shkon kontrollon te gjitha sendet e tij për të zbuluar.

Për të bërë detyrat e shkollës Defne po përdor Meralin. Kader merr një telefonatë nga e ëma dhe preket emocionalisht kur i dëgjon zërin. Por ajo nuk arrin dot të flasë
gjatë me të dhe pret me orë të tëra para telefonit për një tjetër telefonatë. Songyl nga ana tjeter mendon se prapa asaj telefonate qendron Nerimanin.

Per me shume shikoni serine e radhes per emocione te reja dhe shikim te kendshem.