Nje muaj me pare bleu motorin. 21 vjecari shqiptar humb jeten ne Itali

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se ka humbur jeten 21 vjecari shqiptar.

I riu quhej Alfred Vocaj dhe eshte perplasur me motor dhe me pas ka humbur jeten.

Ngjarja ka ndodhur ne Padova. 21 vjecari punonte në një qendër shitjeje me shumicë fruta-perimesh në zonën industriale të Padovës.

Aksidenti ishte fatal dhe ai ka humbur jeten edhe pse ndihma e shpejte errdhi ne kohe ai nuk ja doli.

I riu kishte disa jave qe kishte blere motorrin dhe ai i mori jeten.