A e gjeni dot kush eshte vajza ne foto? Nje nga banoret me te forta te Big Brother

0
3989

Moderatorja Kiara Tito ka pasur gjithmonë një lidhje të veçantë me ekranin, me fillimet e saj që datojnë më shumë kohë më parë se sa kishim menduar!

Gjithë vëmendja u përqendrua te rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”, dhe njerëzit kujtuan shpesh herët kur e kishin parë në televizor.

Megjithatë, me siguri nuk e kishin parë shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Ky film komedi daton nga viti 2002 dhe është drejtuar nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit kryesor dhe kamera e fokuson shpesh në skenat e saj.