A e gjeni dote se kush eshte vajza ne foto.Ajo eshte artisja me e mire Shqiptare sot

Dua Lipa eshte kengetarja me e mire shqiptare dhe shume e ndjekur ne te gjithe bote ne miliona e miliona klikime.Ajo eshte shume e dashur per te gjithe dhe shume e mire.

Kenget e saj jane gjithmon hite dhe shume prej tyre kane dhe miliarda.

Ne foton e me siperme eshte Dua Lipa kengetarja e famshme shqiptare.

Ajo ka postuar kete foto ku tregon nostalgji ne te shkuaren kur ishte femi dhe duke folur ne telefon.

Por viten e kane ndryshuar dhe ajo eshte bere dhe me e bukur.

Ja se si dukej ajo kur ishte e vogel.