A i dha fund martesës me gruan gjermane? Rasimi tregon te verteten

0
1136

Lidhja e tij me të dashuren gjermane u bë fenomen në rrjetet sociale. Vëmendje të madhe morri edhe martesa e tij.

Rasimi qan live në TikTok dhe tregon si gruaja e tradhtoi me shokun e ngushtë – BotaPress

Rasim Avdyli po vazhdon të komentohet edhe sot, por që kësaj radhe për një ndarje.

Për emisionin “Kendiv” ai sqaroi për të gjithë ata që e ndjekin, se si qëndron raporti i tij me gruan.

“Qe keni qejf ju unë me u nda, kallxoni…”, ka thënë ai pos tjerash.

Pra ata jane te dy se bashku.