A ua merr mendja sa vjeç është Genta Ismajli?

Kengetarja Genta Ismajli sot eshte 35 vjec dhe karrieren e saj muzikore e ka nisur ne moshe te re gati 19 vjecare.

Ne ate kohe Genta u kthye ne Kosove me hitin e saj “Dridhem” e cila hapi rruget e karrieres se saj. Edhe sot e kesa j dite ajo vazhdon fuqishem ne tregun kosovar dhe ate shqiptar. Por megjithese nuk eshte si dikur ajo numeron shume suksese.

Gjithsesei Genta ka deklaruar se e pelqen shume edhe aktrimin perpos muzikes por ska pasur mundesi per ta shfaqur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *