Shikoni Aurela Gaçen me vjehrrën, duken si motra.Sa te mire e kam

0
74

Për jetën e saj artistike dhe atë private nuk është se ka qenë tepër e rezervuar por vjehrrën e saj nuk e kemi parë akoma deri sot.

Në një foto e cila po qarkullon në media Aurela Gaçe dhe vjehrra e saj duken si të ishin motra.

Ajo është e martuar me Skerdin me të cilin bashkë kanë dy vajza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here