Adelina Tahiri ka zbukuruar shtëpinë e saj luksoze. Pamjet flasin per me shume

0
171

Nje nga kengetaret me te njohura dhe te pasura te showbizit shqiptar eshte Adelina Tahiri, e cila publikon shpesh foto nga jeta e saj private.

Ajo duket qe e ka arreduar shume bukur e me plot klas, nje shtepi me plote gojen shume e bukur.

Kujtojmë që Adelina është e martuar me avokatin Serjoza Markov dhe janë prindër të një djali që patjeter do jetë gëzuar shumë kur ka parë zbukurimet në shtëpi.

Njerezit pelqejne qe cdo vit te shohin vetem ngjarje te kendshme dhe fotot te bukura.

Adelina ka kenaqur te gjithe ndjekesit me fotot e saj.

I urojme vec te mira e dite te bukura plot shendet