Ajo e mbajti të fshehtë ate, mësohet kush është ish-partneri i Çiljetës dhe babai i Fernandos (FOTO)

Ciljeta nje nga ikonat e showbizit Shqiptar eshte gjithmon e komentur per jeten e saj dhe nuk kishte si te ndodhte ndryshe.

Kengetarja e njohur Çiljeta Xhilaga u bë për herë të parë nënë në shkurt të vitit 2013 dhe nga ajo dite jeta e saj ka ndryshuar.Ajo eshte e lumtur me te.

Ajo solli në jetë një djalë te bukur, të cilit ia vuri emrin Fernando dhe sot ai është 7 vjeç.

Por ajo nuk u bëri publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.

“Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.

Aty vihet re ngjashmëria e Fernandos me burrin, i cili dyshohet të jetë babai i tij.

Mirëpo këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë imazh dhe mbetet mister identiteti i tij i vërtetë.Megjitahte ne i urojme jete te lumtur Ciljetes dhe djalit te saj Ferndando.