Aktori Florian Binaj flet për gjendjen e tij, tregon si e kuptoi se ishte i infektuar: Nuk e prisja kete

Florjan Binaj ka reaguar live pasi është konfirmuar pozitiv si i prekur me koronavirus dhe e ka ber vete publike..

Flori tha se gëzon shëndet të mirë dhe s’ka asnjë shenjë, pra ëhstë asimptomatik. “Gjendja ime është shumë e mirë siç e shihni. S’kam as kollë. Hy te këta asimptomatikët tani. Duhet të rri 14 ditë”, tha ai.

Më tej, ai tregoi se tamponin e ka bërë pasi javën e kaluar kishte kaluar temperaturë gjatë një fundjave në plazh dhe sot kishte marrë përgjigjen se ishte pozitiv.

“Unë s’kuptova asgjë, thjesht bëra tamponin. Javën e kaluar pata një temperturë se isha në plazh e s’kisha xhup me vete. Për shkak të temperaturës bëra tamponin se për hir të familjes dhe punës. Prita përgjigjen me qetësinë më të madhe. U shqetësova pak se nuk e prisja, por nga ana tjetër jam shumë i qetë se s’kam simptomat dhe organizmi im…

Nuk do jem as në Portokalli.