Aktorja e njohur behet nene ne moshen 51 vjecare

Aktorja 51 vjecare Cameron Diaz behet serisht nene.

Ajo eshte shume e lumtur qe eshte nene e dy femijeve tashme.

Aktorja eshte shume e lumtur dhe eshte shprehur se ndihet me fat që tani ka dy fëmijë ne kete moshe te madhe.

Ajo shkruajti ne rrjetet sociale:”Më pëshpëriti një zog i vogël. Ai është i mrekullueshëm dhe të gjithë jemi shumë të lumtur që është këtu! Për sigurinë dhe privatësinë e fëmijëve, ne nuk do të postojmë asnjë foto – por ai është shumë i lezetshëm.