Aktorja e njohur jep lajmin e ëmbël: Shtatzënë në moshën 40-vjeçare

0
185

Nje nga aktoret me te mira turke Feride Çetin shumë e njohur nga seriali “Hercai” eshte per here te pare shtatzene.Dhe ky eshte lajmi me i bukur per nje femer.Ajo eshte e lumtur dhe mezi po pret lindjen e femijes se pare.Dihet qe femija e pare ka nje emocione te vecante dhe ajo mezi po e pret kete dite.

Lajmin e ben publik vete aktorja e njohur.Ku tregon barkun e bukur te rrumullakosur duke postuar foto ne rrjetet sociale.

Shresojme qe aktorja te jete mire dhe te kete nje lindje te lehte.

Ajo eshte 40-vjeç dhe shumë e lumtur teksa gjininë e bebit ka vendosur mos ta bëjë të ditur. Feride Çetin është e martuar me skenaristin Murat Ozer. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në tetor të këtij viti.

Jete te lumtur ciftit.