Almeda ndan foton familjare, shihni sa shumë është rritur Efehani

Cifti shumë i dashur për publikun, Almeda dhe Tolgahan pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Efehanit. Almeda të gjithë kohën ia ka kushtuar vogëlushit dhe poston shpesh foto të adhurueshme të tij.

Sot çifti së bashku me Efehanin kanë dalë për një shëtitje buzë detit e më pas Almeda ka postuar një foto ku shfaqen të tre.

Në foto shihet qartë se Efehani është rritur shumë teksa qëndron në krahët e mamit ndërsa Tolga i jep një puthje.