“Aman ç’pëlqeu Aleksi dhe Marku te ty moj …”. Rudina irritohet shume, e i kthehet ndjekëses si kurrë me pare pasi i përmend burrat: Ehhh

Moderatorja Rudina Dembacaj ditet e fundit ka publikuar në profilin e saj në Instagram ku njofton për rikthimin e saj ne teatrin Eksperimental me komedinë shume te bukur “Boeing Boeing”.

Ajo ka qene shume aktive kohet e fundit dhe shfaqet me energji dhe projekte te reja.

Por pas ketij postimi vjen edhe cudia. Ajo ka marr nje koment qe duket e ka prekue dhe e ka shqetesuar pasi aty ka bere edhe komentin e saj.

Rudina disa kohe e ka pasur bllokuar mundesine per komente ne fotot e saj te meparshme por tani i ka hapur.

Dhe kështu tek ky postim ka shkruar edhe një prej ndjekësve i cili ka thënë hapur se nuk ka asgjë për t’i pëlqyer moderatores dhe aktores, dhe s`e di pse e kanë zgjedhur ta kenë në jetën e tyre ish-bashkëshorti Aleksi dhe Marku tani, qe megjithatë problem i ka cilesuar vajzën e saj që është e vogël e ska faj.

Por Rudina nuk ja ka lënë pa dhene edhe k%të përgjigje:” Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot” duke e ironizuar kështu komentin e mësipërm.

Dhe keshtu mbaron dhe nje episod tjeter me Rudina Dembacaj.