Arbana ben gabimin trashanik, bën reklamë por harron detajin që ndjekësit s’ja falin?

0
115

Ajo eshte nga moderatoret me te mira ne ekranin shqiptar dhe ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe gjithë fansat e saj e ndjekin çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale dhe komentojne shume fotot e saj.

Cfare do qe bene Arbana komentohet pa fund.

Ajo ka publikuar së fundmi nje foto teksa ka qenë duke bërë një reklamë, e veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo pranverore dhe e shkujdesur, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka harruar etiketën vënë, e cila dallohet qartësisht në veshjen e saj.

Kete gabim se ka vene re askush deri sa ajo e ka treguar vete.

I urojme caste te bukura Arbanes.