Plas komentet virtuale për Nexhmije Hoxhën, Rezarta Shkurta: Mir ja ka bërë surretërve si puna juaj. Ti ti hash m*** vajzës time!

Nexhmije Hoxha ka qene njeri i komentuar si ne rinine e saj deri kur u largua nga kjo bote.

Keshtu ka ndodhur dhe te pasi u largua komentet vazhdojne akoma.

Nusja e nipit te saj Rezarta Shkurta ka komentuar me Megi Manen ku biseda ka shkuar ne fjale jo te hijshme.

Asnjëra nuk është kursyer me fjalorin ku shihet se këngëtarja i shkruan: “Ti ti hash m*** vajzës time siç ja hëngrën dhe asaj. Shko bëj foto mbi gomar se aq e ke kapacitetin. Dhe mirë ja ka bërë surretërve si puna juaj”.

Ndërsa Megi ia kthen duke i thënë se “ajo(Nexhmija) plehra më ka … gjyshërit, më ka tort… prindërit nëpër kampe dhe ti më flet për mirësinë e një njeriu si ajo. Të të vijë turp që ke pranuar të bëhesh pjesë e një soji të

Në përfundim të fjalës i uron që të gjithë të shkojnë pas Nexhmijes pasi janë familje që kanë lyer duart . Rezarta i replikon duke i thënë se i uron vetëm të mira duke i shmangur të gjitha fjalët e rënda të thëna nga Megi.

Në lidhje Skype nga Italia, ajo tregoi për “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi tha se nuk është e penduar dhe fjalët e përdorura ishin provokim.

“Fjalët që unë kam përdorur nuk kanë qenë fjalë të rastit. Unë isha direkte në mesazhin tim fillestar. Kur e pashë që ajo kishte qejf të debatonte dhe të shtirej si një personazh pozitiv, unë gjeta shkakun që t’i përplasja të vërtetën. Fakti që unë e kapa te fëmija, unë nuk kam asgjë personale as me Rezartën, as fëmijën e Rezartës. Fëmija i Rezartës mban në kurriz një emër të rëndë, që është njollë”, tha ndër të tjera Megi.

Por megjitahte kjo histori mbyllet ketu.