Arbana ndan fotot mahnitëse pas dasmës dhe caste te ngrohta me Eduartin

0
774

Nje nga endrrat e medha te Arbana Osmanit eshte realizuar pasi ajo eshte martuar me Eduartin ne nje dasem perrallore.

Por ata kane qene shume te rezervuar per foto nga dasma e tyre. Cifti eshte ende ne Itali ku po kalon muajin e mjaltit.

Moderatorja ka postuar disa foto te bukura nga Lago Montagnoli a Madonna di Campiglio.

Moderatorja eshte kanaqur shume dhe shkruan “E pabesueshme” nga natyra e bukur dhe vendet perrallore.