Arbana tregon për herë të parë “fajin” që ka bërë në këtë BBV

Ajo eshte nje nga moderatoret me te dashura ne Shqiperi dhe shume e dashur per publikun.

Arbana Osmani tregon nje nga “fajet” ne kete Big Brother.

Ajo eshte pyetur se si ja ben qe mban dhe punen por dhe familjen pasi kerkon shume energji. Ajo eshte shprehur se:

“Po flisja dje me një mikeshën time dhe po i thoja që ndihem shumë keq, ndihem shumë në faj realisht kur fillon Big Brother sepse harxhoj shumë pak kohë me fëmijët.

Ndjesia e fajit tek nëna është edhe tek gratë që nuk punojnë, por rrinë gjatë gjithë kohës me fëmijët dhe pastaj rrinë në telefon dhe pendohen pse e harxhuan kohën në telefon ose pse pashë telenovelën dhe nuk e kam mendjen, kështu që unë mendoj gratë nuk shpëtojnë asnjëherë nga ndjesitë e fajit. Por thjesht ta duan pak më shumë veten, jetën e tyre dhe pavarësinë e tyre”, tha Arbana teksa këshilloi edhe Argjirën, edhe Beniadën të bëhen nëna sepse është ndjesia më e bukur që do përjetojnë.