Arbër Hajdari poston foton e parë nga dasma me vajzen e njohur.Foto

0
689

Ua thamë që nesër kemi dasmë dhe ja vetëm pak minuta më parë ish opiniosti i Big Brother, Arbër Hajdari na tregoi se po përgatitet për ditën e madhe.

Ai dhe partnerja e tij Vlera do të kurorëzojnë historinë disa vjeçare të dashurisë, nesër me familjarët dhe miqtë e tyre.

Siç raportuam edhe pak ditë më parë në dasmën e Arbër Hajdarit do të këndojnë këngëtarët si Anxhela Peristeri, Gena, Klajdi Harunin dhe Brunon dhe Valbona Memën.