Ardit Gjebrea feston 60 vjetorin. Dalin pamjet nga festa si ne perralla. Video

0
14920

Ardit Gjebrea feston ditelindjen e 60. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea feston ditën e lindjes, dhe për të gjithë familjen Gjebrea festa siç duket ka filluar që mbrëmjen e djeshme.

Duke iu referuar videove të postuara në Instagram-in e tij, Arditi ka ndarë momente feste me familjarët dhe stafin e ngushtë të punës në Tv Klan.