Armina dhe Shkëlzeni ndahen pas 7 vitesh? Postimi i blogeres i lë të gjithë pa fjalë

Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha jane ndare nga njeri tjetri
Çifti i famshëm prej kohësh nuk kanë postuar foto bashkë, dhe Armina Mevlani të gjitha pushimet i ka realizuar nën shoqërinë e miqve të saj.

Bashkëngjitur fakteve më lart, Armina Mevlani ka postuar disa mesazhe që flasin për zhgënjimin në dashuri.

“Mos dashuroni kurrë askënd që ju tratjon si të zakonshëm,”– shkruan Armina Mevlani në rrjete sociale.

Postimi i Armina Mevlanit.
“Ti meriton të jesh me dikë që te shikon çdo ditë të jetës sikur të ketë fituar një lotari dhe kanë gjithë botë në sytë e tyre”- është mesazhi tjetër i Arminës në profilin e saj.

Pak kohë më parë ajo dha një intervistë me Ori Nebiajn ku shprehej se ishte e lumtur përkrah Zen Berishës, dhe pavarësisht se kalonin pak kohë bashkë, në fund të gushtit do të fillonin pushimet me njëri-tjetrin, por duket se gjerat nuk po shkojnë mirë.