”Beatrix e do ai jo”/ Arjola Demiri degjeneron Donaldin: Ai po bën lojë strategjike

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri të premtën shkëputi rrugëtimin e saj në BBV. Sot ajo ishte e ftuar në Fan Club, dhe shpalosi gjëra nga shtëpia.

E pyetur nga moderatorja e programit, se cili nga çiftet e krijuara në shtëpinë e BBV-së, ajo tha shumë thjesht që Einxhel dhe Dagz-i, janë çifti më i vërtetë.

Sipas saj Trixa është shumë e përfshirë por që Donaldi po bën lojë strategjike.

Arjola gjithashtu sqaroi se kishte thënë më herët se Dagz-i bën më shumë për Einxhelin por që tashmë sipas saj po shihet vërtetësia e tyre.