U mërzit dhe nuk i shkoi për darkë Donaldit, por Beatrix nis pushimet në jaht, ja kush e shoqëron (FOTO)

Lidhja mes aktorit të humorit, Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka qenë një prej lidhjeve më të komentuara.

Para pak ditësh, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” hyri Ermal Mamaqi, i cili përmendi emrin e prezantueses Bora Zemani teksa kanë qenë duke biseduar me banorët dhe të ftuarit e tjerë dhe kjo gjë shkaktoi mjaft reagime!

E mesa duket Beatrix është lënduar me batutat e Salsanos dhe Ermalit dhe reagimin e banorëve të tjerë teksa përmendën ish të dashurën e Donaldit, moderatoren Bora Zemani.

Beatrix nuk pranoi madje të merrte pjesë në darkën që do të mbahej në shtëpi, ndërsa së fundmi, kushërira e saj ka zbuluar se ndodhen së bashku për pushime!

Anxhelina ka ndarë një foto në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ku shihet në një jaht, ndërsa në sfond duket krahu i Beatrix dhe tatuazhi identifikues i saj.

Beatrix ka vendosur të relaksohet me Anxhelinën, e cila pak ditë më parë reagoi për situatën e ndodhur me Salaanon dhe Ermalin brenda Big Brother Vip.

Finalja është 4 ditë pranë, por Beatrix ka zgjedhur të qëndrojë larg Donaldit këto ditë!

Nuk pranoi të shkonte për Donaldi del për 4 ditë, por Beatrix nisi pushimet në jaht