Beniada telefonon maman e saj dhe i jep lajmin e papritur: Po pres binjakë me një burrë të martuar

Beniada Nishani nje nga vajzat me te mira ne BBV ka bërë një shaka nënës së saj ku ishin te ftuar ne nje emision.

ME pas u lidh ne telefon të ëmën dhe i tha:“Po pres binjakë. Kam njohur një djalë sa dola nga Big Brother VIP dhe nuk e di si ka mundësi. Kam ngelur shtatzënë. Unë dua t’i mbaj. Më gjej dy emra, një çun dhe një gocë.

Është i martuar me dy fëmijë. Por, është i bukur. Nuk e dija se ishte i martuar. Ka edhe shumë lekë. Është i huaj, nga Gjermania. Ervin Kurti na ka njohur”- i tha modelja nënës së saj, duke vijuar lojën.

Mirëpo vëmendjen e mori reagimi i nënës së saj, e cila e mori me shumë qetësi. “Jo. Jo. Nuk jam mërzitur. Por, kush është? Nuk e di për emrat e fëmijëve se i mendojmë më vonë, por kush është ai njeriu. E kam mendjen…nuk e kam problem unë por…”-iu përgjigj ajo.

Po ju si do reagonit nese do merrnit nje telefonate nga vajza juaj e tju bente nje shaka te tille.