Beri nje nderhyrje estetike por shikoni se ne c`gjendje ndodhet sot Gabriel Garko

Ai eshte nje prej aktoreve me te pelqyer pergjithesisht nga publiku femeror dhe eshte gjithashtu shume i vleresuar me plot cmime per talentin e tij.

Seriali me i ndjekur do mbetet” Nder dhe respekt” ku me bukurine e tij dhe pamjen teper rinore ka rrembyer shume zemra.

Aktori i njohur italian eshte kujdesur gjithmone te ruaje pamjen e nje djaloshi simpatik dhe prej shume kohesh ka bere nderhyrje estetike.

Megjithese kjo gje e tij u be e ditur kudo fansat kane mbetur te habitur me Garkon kur e kane pare ne publik me fytyren paksa si te cuditshme.

Duke pare enjtjet qe i duken ne disa vende te fytyres, aktori ka treguar duke thene: “Kam bërë disa ndërhyrje në fytyrë dhe këto janë enjtjet e mbetura, por po e marr veten. Së shpejti do jem në formë sërish”