Big Brother Vip me një banore të re. Zbulohet surpriza e re. Foto

Mesohet se do te futet ne shtepin e BBV nje banore e re. Pas dy skualifikimeve qe ndodhen kete jave vellai i madh do te fus nje banore te re.

Ajo eshte nje nga vajzat e Perputhen dhe quhet Antoneta Koçi. Ajo do ti bashkohet shtepis se shpejti.

BBV e ka len surpriz kohen se kur do te futet ne BBV Antoneta. Ne ditet ne vazhdim do te shikojme se cfare do te ndodhi.

Por nuk dihet nëse ajo do t’i bashkohet këtij formati në prime-in e nesërm apo javën e ardhshme. E deri atëherë kjo mbetet për t’u parë.