Babai i merr jeten ciftit te fejuar. Vret dhendrin dhe vajzen dhe i hedh ne pyll

TURQI-Pas termetit ne Turqi një ngjarjen e rend ka ndodhur në lagjen Örcün të rrethit Çukurova, ata që kanë parë dy persona të shtrirë ne nje rruge anash pyllit.

Me pas eshte lajmeruar ambulanca per te ardhur ne ndihme dhe cifti eshte derguar ne spital. Por ata nuk arriten dot te jetonin nga plaget e marra dhe kane humbur jeten.

Cifti ishte i fejuar dhe ata jane vrare nga babai i vajzes. Pasi policia ka zbuluar makinen e babait te vajzes qe eshte larguar me shpejtesi nga vendngjarja.

Me pas babai arreston ne shtepin e tij babain e vajzes i cili eshte dhe autor i ngjarjes.