Bresheri sa nje kokerr arre thyen xhamat e makinave demton dhe shtepite. Video

GJERMANI- Pas largimit te muajit gusht vijn shirat dhe ulen temperaturat.

Ndersa ne Gjermani shikohet se bresheri ka bere deme te medha duke shkaterruar makina shtepi dhe te mbjella.

Bresheri sa nje kokerr arre ka bere nje deme te madh.

Ndersa ne alept e Italise dhe Zvicres ka rene debore dhe moti ka rene ne 10 deri ne 15 grade temperaturat.

Dhe ne vendin tone ne Shqiperi ka pasur reshje shiu dhe pritet qe moti te permiresohet pas dites se enjte. Shiko.news