Rendohet gjendja e Fatos Nanos. Shtrohet me urgjenc me spital

0
625

Lideri historik i PS Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se ish-kryeministri, 70-vjeç, është shtruar në reanimacionin e spitalit “Hygeia”.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet dhe arsyeja e komplikacioneve shëndetësore./Albeu.com