Çfarë do të ndodh me motin ditët në vijim? Vapa iku bashkë me gushtin, tashmë duhet të bëni gati çadrat

Duke nisur që nga dita e nesërme e deri në mesjavën e ardhshme, do të kemi një rënie të temperaturave, të cilat do të na sjellin mot të freskët.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të kemi rënie të temperaturave deri në 6 gradë. Gjithashtu në të gjithë vendin do të ketë edhe reshje shiu.

Ja temperaturat për ditët në vijim:

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!