Gruaja e Saimir Tahirit poston foton me djemtë, zbulon për herë të parë portretin e Golikut të vogël

0
196

Pak kohë më parë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u bë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Fatlinda solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë, Golik.

Ndërkohë, ditën e sotme, Fatlinda ka publikuar një foto, me të dy djemtë, duke zbuluar kështu për herë të parë portretin e Golikut, i cili duket se është rritur.

Ajo shfaqet mjaft e qeshur, me Drinin dhe më të voglin e familjes Tahiri. “Mama krenare”, shkruan Fatlinda krahas fotos.