Cfare mesazhi ka dhene Alma Kaci me kapelen e saj me numer 69?

0
817

Diten e sotme Alma Kaci ishte ne gjykat per te marre masen e sigurise.

Por te gjithe u cuditen per kapelen qe ajo mbante ne koke dhe numri qe ishte ne kapele.

Ne kapelen e saj ishte numri 69 qe shpesh here perdoret per qellime erotike. Cfare mesazhi do te jap ajo me kete veprim?

Ajo e ka zgjudhur qellimish kete kapele diten qe do te dilte para kamerave ku po dilte nga gjykata.

Ndersa gazetari Eni Ferhati ka thene se:Alma Kaçi ka bërë një kurs për dedektive private të cilin nuk e ka përfunduar. Ka bërë një kurs në një shoqatë që merret me këtë proces prej një muaj e gjysmë, nuk e ka përfunduar kursin por për një muaj e gjysmë ka marrë disa njohuri fillestare për këtë profesion privat që ka filluar të njihet e të funksionojë në Shqipëri.

Ajo njihet në qytetin e Durrësit si një gazetare lokale apo korresondente, që ka pasur disa eksperienca të caktuara në disa media lokale”.