Cfare ndodhi? Pas perplasjeve me produksionin, Romeo ben gjestin e papritur ndaj Top Channel

Duket se kanë nisur përplasjet dhe binjakët Veshaj kanë ndërruar planet!

Një natë pasi fitues i Big Brother VIP u shpall balerini Ilir Shaqiri, Romeo Veshaj ka fshirë nga profili i tij në Instagram videon e emisionit që do të prezantonte me binjakun e tij, “Më lër të flas”.

Ky emision iu premtua Donald Veshajt gjatë kohës që ai ndodhej brenda “Big Brother VIP”, suprizë që i emocionoi të dy vëllezërit.

Të kenë hequr dorë? Apo pas fshirjes së promos ka diçka tjetër?