“Këtë vit Big Brother e kemi prezantuar dy veta”/ Arbana Osmani konfirmon së është shtatzënë

Arbana Osmani është shtatzënë. Lajmin e dha vetë në natën finale të ‘Big Brother’. Ai e zbuloi në nisje të kësaj puntate.

“Big Brother e kanë prezantuar këtë vit 2 veta”, tha Arbana.

Nuk dihet se sa muajshe është Arbana dhe as gjinia e bebes, teksa moderatorja është nënë e 2 djemve.