Çiljeta Xhilaga jep lajmin qe se prisnim/ Jam içik me temperaturë, pastaj ditën tjetër më zë gjumi

0
103

DITEtn e sotme në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio.

Nuk kanë munguar pyetjet lidhur me projektet e reja muzikore pasi prej disa kohësh Çiljeta nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor.

“Kam një këngë për të bërë më Ardit Çunin.

Ai që më merr përdit në telefon dhe unë që i them ja se jam icik me temperaturë, pastaj ditën tjetër më zë gjumi”, zbuloi Çiljeta duke shtuar me humor se Arditin “e ka zënë belaja me të”.