Cmendet 54 vjecari i merr te riut varse nga qafa ne mes te dites

0
164

TIRANE- Ne mes te dites nje 54 vjecar i merr nje varse nga qafa djalit 24 vjec.

Me pas 54 vjecari eshte arrestuar nga policia.

Mesohet se 54 vjecari eshte konfliktuar me 25 vjecarin dhe pas perplasjes fizike i ka marr varsen nga qafa.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Jurifiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.