Cpo ndodh me Grida Dumen? Shikoni se si eshte veshuar ajo kete jave. Foto

0
313

Ajo eshte nje nga politikanet me te bukura Shqiptare. Grida Duma nje grua e forte dhe shume e zonja.

Grida komentohet shume per veshjet e saj dhe paraqitejes së saj të jashtme.

Por dicka ka rene ne sy kete jave pasi ajo po perdor po te njejtat veshje. Cfare do te tregoj ajo me kete qendrim?

Dhe bëhet fjalë për këtë këmishë lejla dhe këtë fund me bel të lartë (po lejla) që Grida e ka veshur në punë, në programe televizive, në Parlament e kudo.

Megjithate ne i urojme dite te bukura dhe plot suksese.