Debat i fortë. Luizit “kërcënon” hapur Armaldon. Video

Ka plasur nje dabat i forte mes Luizit dhe Armaldos. Ata kane filluar me debatuar serisht me njeri tjeterin.

Por Luizi i ka thene se Armaldo do dal te shtunen dhe cdo gje mbaron kete jave dhe ai do bej cmos qe ai te dal.

Por Armaldo eshte stoik dhe thote qe nuk kam per te dal se te pelqen ty. Une do te dal kur te me votoje publiku.

Armaldo i tha Luizit se për aq kohë sa ai është brenda në shtëpi, ai jo vetëm që nuk ka për ta fituar çmimin e madh, por nuk ka për të shkuar as në finale.

Maestro i ka thene Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

Per me shume shikoni videon.