Del foto ndryshe: Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love Tropoja’

0
57

Mbremjen e djeshme nisi premiera e filmit te Ermal Mamaqit “I love Tropoja” ku ishin ftuar shume vipa dhe pallati i kongreseve u mbush plot.Jane shitur mbi 100 bileta me cmimin 100 mij leke dhe me keto leke mendohet te behet bamiresi.

Të ftuarit special dhe ata që kanë marrë bileta VIP për të ndjekur premierën e sotme kanq qenë të shumtë, si artistë, politikanë, gazetarë, bznesmenë etj.

Por ne mes të ftuarve, ishin dhe çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, të cilët pozojnë krah njëri-tjetrit në tapetin e kuq.

Vetë aktorja dhe moderatorja shpërndan foton me Mark Frroku, por ka hequr mundësinë e komentevem, për të treguar që nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët.Sepse gjithmon komentet kane qene jo pozitive dhe gjithmon me thumba.

Ja foto qe ka postuar Rudina ne instagram.