Është 53 vjeç, por Eli Fara po i “çmend” të gjithë me këtë foto: Duket si 23

Nje nga zerat me te bukur te muzikes shqipatare birbili i muzikes popullore Eli Fara po rinohet cdo dite e me shume.Pervec zerit te saj te bukur ajo ende shume e re.Ajo eshte ne moshen e 53 dhe duket akoma e re.Biles me e re se sa dhe 23 vjecaret.

Per te numrat dhe vitete nuk kane rendesi ajo cdo dite e me shume rinohet sidomos me kete foto te bukur qe publikuar ne instagram.

Ajo ka postuar një foto në “Instagram”, ku shihet shumë e ëmbël dhe e re. Edhe pse është 53 vjeç ajo duket si 23 me kete foto kaq te bukur.

Dite lumtura per te dhe kenge sa me te bukura.