Dikur super yll. Shikoni se si eshte katandisur sot aktorja e njohur. Foto

0
551

Yasmine Bleeth dukej e panjohur teksa ecte me qenin e saj në Los Anxhelos.

Ish-ylli i Baywatch është parë rrallë në publik që kur u largua nga aktrimi dy dekada më parë.

Në fotot e reja, Yasmine, 54 vjeçe, është parë pa grim, teksa ecte përkrah qenit.

Yasmine ishte një superstar televiziv në vitet ’90, falë pjesës së saj si Caroline Holden në Baywatch, ku luajtën edhe Pamela Anderson dhe David Hasselhoff.

Pjesmarrja e saj në serialin Baywatch e ndihmoi në nisjen e karrierës së saj të modelingut dhe madje ajo promovoi dhe linjën e saj të rrobave të banjes .

Yasmine u takua me Matthew Perry dhe Don Johnson në kulmin e famës së tyre.

Në kulmin e varësisë së saj, Yasmine tha se zakoni i saj i kokainës ishte aq i rëndë saqë mbeti pa gjumë për pesë ditë rresht.

Ajo më në fund u vizitua në Klinikën e Rehabilitimit të Premtimeve me bazë në Malibu për të kapërcyer varësinë nga kokaina.

Megjithatë ajo u rishfaq pasi u largua nga klinika por në vitin 2001 policia i gjeti kokainë në makinën e saj pas nj aksidenti.

Yasmie pranoi fajin e saj në gjykatë përmes një marrëveshje pranimi të fajësisë dhe u dënua me dy vjet lirimi me kusht dhe 100 orë shërbim në komunitet.

Ndërsa ishte në rehabilitim, ajo u takua me pronarin e klubit të striptizimit, Paul Cerrito dhe dyshja u martuan në gusht 2002 por ata u ndanë më pas.

Në vitin 2013, Yasmine tha: “Përpjekja e ndërgjegjshme për të qëndruar larg drogës është tani pjesë e jetës sime dhe do të jetë gjithmonë”.