Djali i ri nga Pogradeci i jep fund jetes duke u vetvarur ne shtepi

Nuk ndalen vetvrasjen ne vendin tone. nje ngjarje tjeter e rende ka ndodhur ne Pogradec ku mesohet se nje djal i ri i ka dhene fund jetes pasi eshte vetvarur.

Trupi i 26 vjecarit eshte gjetur i vetvarur ne shtepin e tij ne katin e pare te pallatit.

Mendohet se i riu vuante nga probleme mendore. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30, në lagjen nr. 5, Pogradec.

Policia dhe grupi hetimor jane duke punuar per te zbardhur shkaqet e kesaj ngjarjeje te rende.