Dje isha 18-vjeç kur ma moren jeten.I dashuri erdhi në shtëpi dhe më vrau mua dhe gjyshen dhe la të plagosur babanë tim”

0
121

Sërisht ngjarje qe te prekin pa mase, këtë herë në komunën e Tuzit në Mal të Zi.

Në rrjetet sociale po qarkullon me shpejtësi lajmi se një 18-vjeçare është vra nga bashkëshorti i saj.

Sheila Bakija humbi jetën, por bashkëshorti ka ekzekutuar edhe gjyshen e të resë dhe i ka pla gosur rëndë babain.

Kjo ngjarje ka sjellë mjaft reagime edhe në mediat sociale ku të gjithë bëjnë thirrje për kapjen e autorit.

Cpo ndodh keshtu ku po shkon kjo bote cdo dite degjoj lajme te tilla.

Ju lutem me kujdes per nje femer sepse ajo eshte krijesa me e mire e kesaj toke.