Donaldi i con mesazhin e pazakonte Trixës: Gëzuar meqë na i dhj*ve

Mes çiftit Donald dhe Beatrix ka një krisje, kjo pas shakave të Ermal Mamaqit dhe Salsano Rrapit në “BBV”.

Ajo më pas vendosi mos të shkonte në një darkë që kishte në shtëpinë e BBV ndërsa Donaldi u mërzit dhe u zhgënjye shumë për këtë veprim.

Prej dy ditësh tashmë Beniada dhe Einxhel përpiqen t’i mbushin mendjen Donaldit që t’i bëjë Trixës një organizim për 14 shkurtin

E ndërsa ai vendosi më jo, ata kanë kërkuar që të paktën ta urojë.

”Gëzuar Trixa, meqe na i dhj*ve”, u shpreh aktori duke i çuditur të gjithë për këtë dedikim në Ditën e të Dashuruarve.

Më pas i ka lënë një porosi vëllait të tij ”Romeo merr një buqetë të madhe me lule dhe coja Trixës, ajo ma dhj*u por unë po bëj përjashtim meqë është fest