E bija Arditit feston ditëlindjen e saj te 11, Ardit Gjebrea i organizon festën surprizë si në përralla.Video

Ana vajza e moderatorit të njohur, Ardit Gjebreas ka festuar ditëlindjen e saj te 11. Ajo ka mbushur 11 vjeç dhe për të festuar Arditi i kishte organizuar festën surprizë si në përralla dhe ajo ishte shume e lumtur. Ndonëse në kushte shtëpie, gjithçka ishte menduar deri në detaje dhe të ftuar ishin vetëm rrethi i ngushtë familjar per nje dite ndryshe.

Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video nga festa e ditëlindjes se Anes, ku shihet ambienti familjar i zbukuruar pikërisht për këtë rast. Në sy bie një tortë e madhe ku lexon “Gëzuar ditëlindjen Ana’ së bashku me numrin 11.

Dite te bukura dhe te lumtura per Anen.

Po ashtu e gjithë shtëpia ishte mbushur me foto të printura të vogëlushes, me tollumbace dhe fije zbukuruese në ngjyrë të artë. Ana ka marrë shumë urime në ditën e saj të lindjes, të cilat e kanë lumturuar akoma më shumë.

Dite te bukura per familjen Gjebrea dhe per Anen.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my ♥️ @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on