E mbuluar në trëndafila, bashkëshortja e Lulzim Bashës feston ditëlindjen dhe shfaqet mahnitëse

0
330

Aurela Basha, bashkëshortja e liderit të opozitës Lulzim Bashës ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen.

Këtë lajm e bëri me dije vetë ajo përmes një postimi në instagram duke shënuar datën 4 tetor mbi nje tuf të madhe me trëndafila, duke mos e zbuluar kështu se kush mund t’ja kishte bërë këtë dhuratë.

Sot, një ditë pas festës, ajo përsëri ka postuar një tjetër foto ku shihet mjaft e qeshur dhe e kuruar në paraqitjen e saj.

“Ditëlindje, festime”, shkruan ajo.